Alusta projektiga

Lühidalt meist

Meil on hea meel, et tunnete huvi meie ettevõtte vastu. Vaba Maa ajalugu ulatub eelmise sajandi algusesse. Aegade vältel on trükitud meil ajalehti, ajakirju, raamatuid, turva- ja reklaamtrükiseid. Trükitehnoloogia on kogu majandustegevuse ajal vahetunud mitu korda ning töötajate arv on teatud ajahetkel ulatunud isegi 390 töötajani. Pidev muutumine, kohanemine ja sünergia teiste ettevõtetega erinevate ühiskonnakordade ajal on võimaldanud ettevõttel jääda ellu ja edukalt teenindada kliente ning mõjutada ühiskonna protsesse.

AS Vaba Maa kvaliteedi- ja keskkonna süsteemi  (ISO 9001 ja ISO 14001) on auditeerinud audiitorfirma BM Trada poolt, mille tulemusena on ettevõttele väljastatud kvaliteedi- ja keskkonnasüsteemi vastavuse tunnistused.

Ettevõtte turvalisuse süteemi on auditeerinud audiitorfirma VPGI, mille tulemusena omistati ettevõttele INTEGRAF`I ja VPGI poolt väljastatud turvalisusejuhtimise vastavuse tunnistused. See tõendab, et AS Vaba Maa töökorraldus ja tootmisprotsessid vastavad rahvusvaheliselt aktsepteeritud standarditele ja turvalisusele.

Selline tunnustus saavutati pikaajalise ettevalmistustöö tulemusena. Mõlema süsteemi rakendamine ettevõtte ärikultuuris hõlmas protseduurilisi muudatusi, investeeringuid seadmetesse ja koolitustesse.

MEIE SERTIFIKAADID

SC-ISO-14001-MONOiso-9001

 

 

Meie inimesed

 • Jaan Vainult

  Juhatuse liige

  Ettevõtte juhatuse liige alates 2014 aasta aprillist.

 • Inge Kallakas

  Müügijuht

 • Holger Ereb

  Müügijuht

 • Triinu Viikholm

  Arendusjuht

 • Arvo Juhkov

  Digiturunduse juht

  Arvol on 15 aastat kogemust digitaalturunduse ja disaini alal

Kontaktivorm