Alusta projektiga

 • 22.02.2021 võitis Vaba Maa AS Transpordiameti rahvusvahelise juhiloa lihthanke

  Lihthange hõlmab rahvusvahelise juhiloa kujundamist, trükkimist, pakendamist ja Tallinnas kohaletoimetamise teenust järgneva ca 3 aasta jooksul. Rahvusvaheline juhiluba on sisuliselt Eesti siseriikliku juhiloa tõlge prantsuse, inglise, hispaania ja vene keelde ning selle omamine võib osutuda vajalikuks mootorsõiduki juhtimisel riikides, mis ei kuulu Euroopa Majanduspiirkonda. Seekord on tegemist turvaelementidega varustatud kahe erineva A6 formaadis paberdokumendiga, millest üks vastab Genfi (1949. aasta) ja teine Viini (1968. aasta) teeliikluse konventsioonile.

  Loe edasi →
 • Alates 21.01.2021 valmistab ja tarnib Transpordiametile väikelaeva ja jetijuhi tunnistusi Vaba Maa AS koostöös Soome ettevõttega CardPlus Group Oy.

  Väikelaev promo

  Tegemist on kõrge kvaliteediga polükarbonaadist lasergraveeringuga personaliseeritud plastikkaartidega, millel on palju turvaelemente ja mis kehtivad 10 aastat. Varasemalt tarnib Vaba Maa koos Soome partneriga Transpordiametile Eesti Vabariigi juhilubasid, digitaalse sõidumeeriku kaarte ja vedurijuhilubasid. Lisaks toodab Vaba Maa Transpordiametile ka mitmeid paberist turvatrükiseid.

  Loe edasi →