Alusta projektiga

← Mine tagasi tööde lehele

Teemu

Ehituslike kinnitusvahendite hulgimüüja OÜ Teemu-E

Ehituslike kinnitusvahendite hulgimüüja OÜ Teemu-E pakub laias valikus mutreid, kruvisid, polte, tüübleid, keermelatte, puitkonstruktsioonide kinnitussüsteeme, ankruid, aiapostijalgu jpm üle 10000 erineva kinnitusvahendi.

Firma pikaajalise edu taga on kvaliteetne toode, paindlik töö tellimustega ning tublid  töötajad hea  ja kiire teenindusega.

Idee

Ideeks oli luua uus korralik lahendus, kuna ehituslike kinnitusvahendite hulgimüüja OÜ Teemu-E on oma klientidele olemas olnud juba aastast 1993 ja selle aja jooksul on ettevõtte sortiment pidevalt kasvanud, siis oli vajalik õigesti projekteerida uus kodulehekülg ning luua uuendatud identiteet, mis näitaks nii vanadele kui ka uutele klientidele Teemu-E võimekust, paindlikust ja tootevalikut.

Lahendused

Teemu’le  loodud branding oli huvitav väljakutse, kuid kõige suurem väljakutse oli luua funktsionaalne kodulehekülje lahendus, mis oli keeruline kuid inspereeriv ülessanne.

Kuna Teemu-E tootevalik on väga suur ja praegu pakutakse laias valikus mutreid, kruvisid, polte, tüübleid, keermelatte, puitkonstruktsioonide kinnitussüsteeme, ankruid, aiapostijalgu jpm üle 10000 erineva kinnitusvahendi, siis nende toodete ära mahutamiseks tekkis idee kasutada suuri illustreerivaid fotosid tootegruppide kohta ning lisaks teha iga toote juurde foto, et oleks parem aru saada toote kujust jne ehk siis anda siis nn “illustreeriv väljund tootele”