Vaba Maa on Tallinnas asuv turvatrükistele spetsialiseerunud ettevõte. Meie pikaajalise kogemusega inimesed töötavad pühendunult ning leiavad erinevaid tehnoloogiaid kasutades just Teile parima lahenduse.

Luther A3 2021 01 18 2 1 2 - Vaba Maa

Vaba Maa ajalugu ulatub eelmise sajandi algusesse. Aegade vältel on trükitud meil ajalehti, ajakirju, raamatuid, turva- ja reklaamtrükiseid. Trükitehnoloogia on kogu majandustegevuse ajal vahetunud mitu korda ning töötajate arv on teatud ajahetkel ulatunud isegi 390 töötajani. Pidev muutumine, kohanemine ja sünergia teiste ettevõtetega erinevate ühiskonnakordade ajal on võimaldanud ettevõttel jääda ellu ja edukalt teenindada kliente.

AS Vaba Maa kvaliteedi- ja keskkonna süsteemi (ISO 9001 ja ISO 14001) on auditeerinud audiitorfirma BM Trada poolt, mille tulemusena on ettevõttele väljastatud kvaliteedi- ja keskkonnasüsteemi vastavuse sertifikaadid.

AS Vaba Maa on ainus turvatrükiste tootja Eestis, mille töökorraldus ja tootmisprotsessid vastavad rahvusvaheliselt aktsepteeritud standarditele ja turvalisusele. Ettevõtte turvalisuse süsteemi on auditeerinud audiitorfirma VPGI, mille tulemusena omistati ettevõttele INTEGRAF`I ja VPGI poolt väljastatud turvalisusejuhtimise vastavuse tunnistus.

Selline tunnustus saavutati pikaajalise ettevalmistustöö tulemusena. Mõlema süsteemi rakendamine ettevõtte ärikultuuris hõlmas protseduurilisi muudatusi, investeeringuid seadmetesse ja koolitustesse.

Meie sertifikaadid

14298 1 - Vaba Maa

ISO 14298

INTEGRAF`I ja VPGI poolt väljastatud turvalisusejuhtimise vastavuse tunnistused, auditeeritud audiitorfirma VPGI poolt.

14001 - Vaba Maa

ISO 14001

rahvusvaheline keskkonnajuhtimise standard, auditeeritud audiitorfirma BM Trada poolt.

9001 - Vaba Maa

ISO 9001

Kvaliteedijuhtimise süsteemi standard, auditeeritud audiitorfirma BM Trada poolt.

Meie inimesed

Soovid alustada projektiga?